Ambasador Karier UE

Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) po raz kolejny ogłasza nabór do programu „EU Careers Student Ambassadors”. Jest on skierowany do odpowiedzialnych i ambitnych studentów, którzy chcieliby promować pracę w instytucjach unijnych na swojej uczelni! Zgłoszenia przyjmowane są do 1 kwietnia! To niepowtarzalna okazja nawiązania współpracy ze studentami z całej Europy, zdobycia doświadczenia w reklamie, marketingu oraz rozwoju umiejętności interpersonalnych.

Do zadań ambasadora należy udzielanie informacji wszystkim zainteresowanym pracą w instytucjach UE, rozpowszechnianie ich za pomocą odpowiednich kanałów komunikacyjnych, a także uczestniczenie w uniwersyteckich targach pracy. Ambasador zaangażowany jest również w organizowanie spotkań i wykładów promujących karierę w unijnych jednostkach czy też w aktywność za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dzięki programowi dostaniesz niepowtarzalną możliwość współpracy ze studentami z całej Europy, zdobycia doświadczenia w reklamie, marketingu i HR oraz rozwoju swoich umiejętności interpersonalnych, cenionych przez najlepszych pracodawców. Wzbogacisz swoje CV, a na koniec otrzymasz list rekomendacyjny!

Aby zostać Ambasadorem Karier musisz być obywatelem Unii Europejskiej płynnie posługującym się językiem angielskim i językiem kraju, w którym studiujesz. We wrześniu 2016 r.odbędziesz obowiązkowe szkolenie, które w pełni przygotuje Cię do pełnienia tej niezwykle ciekawej roli.

Jeśli jesteś odpowiedzialny, dyspozycyjny, komunikatywny, kreatywny i potrafisz dobrze planować swoją pracę, wypełnij formularz aplikacyjny do 1 kwietnia 2016 r. do godziny 12.00.

Ambasador Karier będzie reprezentował Europejski Urząd Doboru Kadr na swojej uczelni od jesieni 2016 r. do jesieni 2017 r.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rekrutacji oraz poznać listę uniwersytetów uczestniczących w programie, kliknij tutaj.

źródło: ec.europa.eu/polska